Zamieszkać w stolicy Małopolski

Ruczaj - nowe mieszkania - inwestycja budowlana developera

Stolica Małopolski, czyli Kraków – któż z Was nie chciałby zamieszkać w tym pięknym mieście? Mieście gdzie można się stale rozwijać, gdzie życie jest bardzo atrakcyjne. To  historyczne miasto codziennie przyciąga do siebie rzesze osób. I nie chodzi mi tutaj o turystów, lecz studentów czy absolwentów, którzy na stałe decydują się związać swoje losy z tym ciągle rozwijającym się miastem. I skoro mowa o zamieszkaniu na stałe w Krakowie, to nie dziwi, że na nowe mieszkania na Ruczaju jest taki popyt.

Dlaczego akurat Ruczaj? Otóż jest to nowoczesna dzielnica, świetnie skomunikowana z centrum miasta i miejsce gdzie mieszka mnóstwo młodych ludzi. Chociaż trzeba przyznać, że ceny mieszkań nie należą na Ruczaju do najniższych to i tak nowe mieszkania w tym rejonie sprzedają się wręcz błyskawicznie.

Ruczaj nowe mieszkania ma budowane przez wielu sprawdzonych deweloperów, dzięki czemu jest w czym wybierać i można kupować nowe mieszkania bezpiecznie, bez obaw o jakość budownictwa czy uczciwość sprzedających.

Jeśli interesują Was nowe mieszkania i Ruczaj to polecam inwestycję Mój Dom dewelopera Salwator. Miejsce w którym realizowana jest ich inwestycja, a zarazem sprzedaż mieszkań, jest atrakcyjne do życia. Znajduje się tam wiele lokali komercyjnych. Nie musicie się więc obawiać, że do sklepu będziecie mieli daleko, czy do najważniejszych punktów handlowych.

Decydując się na nowe mieszkania na Ruczaju od developera Salwator będziecie mogli zaparkować własne samochody na parkingu podziemnym. Z innymi częściami Krakowa będziecie bardzo dobrze skomunikowani, a Wasze pociechy będą chodziły do pobliskich placówek edukacyjnych – żłobków, przedszkoli, czy też szkół podstawowych. Ruczaj to naprawdę piękna okolica, gdzie wszystkim na pewno będzie się bardzo dobrze mieszkało.