Tynkujemy swój własny dom!

tynki cementowe

W trakcie budowy domu prędzej czy później musimy wykonać tynki ścian i sufitów. Wybór wykonawców i sposobu ich zrobienia jest spory. Najpopularniejsze w ostatnich latach są tynki maszynowe głównie ze względu na czas w jakim firma jest w stanie takie tynki wykonać.

Wiele osób chce w swoich domach gładkie tynki gipsowe, które są niestety sporym kosztem. Jeśli zależy nam na cenie to warto zdecydować się na tynki cementowo-wapienne, które będą znacznie tańsze, a w przypadku dużego domu będzie to naprawdę spora suma. Jeśli dom ma około 200 metrów kwadratowych to tynków będzie najprawdopodobniej około 700-800 metrów kwadratowych. Każdy powinien oczywiście sam obliczyć ile ma metrów jednak z reguły będzie to taka bądź podobna wartość.

Cena więc za wykonanie usługi może być naprawdę sporym uszczerbkiem dla naszego portfela. Prędzej czy później trzeba to jednak zrobić. Jeśli więc planujemy budowę to trzeba wykonanie tynków wziąć pod uwagę. Wiele osób, które budowały dom za własne oszczędności bez jakichkolwiek kredytów, w przypadku tynków wybierało kredyt, który pozwolił ponieść ten spory koszt jaki tynki niewątpliwie są.

Na tynkach nie warto przesadnie oszczędzać. Dobrze jest wziąć sprawdzonych fachowców, których ktoś może nam polecić. Najlepsza reklama to zadowolony klient. Jeśli ktoś poleca firmę tynkarską, to znaczy, że jest naprawdę zadowolony z jej usług. Takiej firmie jak najbardziej warto wtedy zaufać. Trzeba jednak wiedzieć o tym, że ceny są różne i warto wcześniej zapoznać się z ofertą kilku różnych firm. Nawet kilka złotych jest w stanie zrobić nam naprawdę sporą różnicę.

Zobacz: Tynki cementowo-wapienne Kraków | Inside-system.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *