Ślubne krówki jako podziękowanie dla gości

ślubne krówki

Ślubne krówki to nasz tradycyjny, znany przez wszystkich naszych klientów oraz lubiany przez nich smakołyk, który serwujemy już od kilku lat. Ślubne krówki są najtańszym, lecz też najsłodszym  wyborem jako prezent za podziękowania dla gości, ale też pozytywnym zaskoczeniem.  Nasza krówki są tak pyszne że każdemu z twoich gości na pewno zasmakują.

Nasze smakołyki są tak pyszne, ponieważ są produkowane z najlepszych składników, jednym z składników jest jedyne takie prawdziwe mleko, oraz brak jakichkolwiek konserwantów. Lecz największa zasługa jest nasz doświadczony oraz w pełni wykwalifikowany personel, który czuwa nad wszystkim. To dzięki nim wy możecie się delektować smakiem dzieciństwa. Początkowo nasze krówki są ciągnące, lecz z czasem stają się troszkę bardziej kruche. Każda z krówek jest zawijana ręcznie w dwa papierki, wewnętrzny oraz zewnętrzny. Dzięki stworzeniu wszelakich styli oraz wzorów, papierek zewnętrzny możecie dopasować do własnych potrzeb, ale to nie wszystko. Możecie sami wymyślić własny wzór oraz styl.

To nie wszystko mamy także w ofercie pudełka w których wasze krówki mogą zostać zapakowane. Pudełka także mogą być we wzorach, daje to jeszcze większy efekt zaskoczenia dla waszych gości oraz podczas transportu krówki są bezpieczniejsze. Wzory pudełek mogą być takie same jak waszych krówek.

Większości przypadkach czas oczekiwania nie trwa dłużej niż dwa tygodnie. Dlaczego taki długi czas oczekiwania? Wszystko przez to że każdy z produktów jest ręcznie wykonywany, dlatego nasz produkt trafia do was świeży. Wygląd krówek może się różnic, gdyż w początkowej fazie krówki są miękkie i ciągnące. Podczas transportu mogą ulec zmianie.

Jako firma dajemy pełna satysfakcje ze smaku oraz zadowolenie

Zobacz więcej: – krówki ślubne | sklep-krowki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *