Królowa mody, czyli ubiór na ślub

moda ślubna

Sezon w pełni, suknie ślubne, ludzie zmieniają swój stan cywilny, piękne panny młode zamienią się w mężatki, ale w międzyczasie wystąpią w takich oto dziełach sztuki przed ołtarzem, ale też przed rodziną. Pytanie- co jest modne i jaka jest moda ślubna i co najważniejsze jakie mamy do dyspozycji w naszych garderobach, suknie ślubne.

Czy kupować suknię gotową, czy może uszyć ją specjalnie u projektanta? W tym sezonie zdecydowanie białe raczej nie króluje kolor pastelowy, biel złamana- perłowa. Pojawiają się też kolory zdecydowanie bardziej odważne tj. jakieś lekkie róże, ale też jest modny dekolt, w tym sezonie literka V- jest bardzo modna- korzystnie wyglądają panie, bo wyciąga szyję i wyszczuplają. Kremowe kolory są niewiele ciemniejsze od bieli, co sprawia, że lepiej komponują się z naszą karnacją.

Całość kolorystycznie sprawia wrażenie stonowanej i wyważonej. Często popularny jest dekolt na plecach w kształcie literki V – podobnie, jak na przodzie. Na plecach mamy również ręczne zdobione gorsety, czyli tzw. aplikacje trójwymiarowe i kwiaty 3 d. Innymi słowy, suknie tego typu mają za zadanie dosłownie żyć własnym życiem, dodają czegoś lekkiego- powiewu lekkiej wiosny, są przy tym romantyczne i po prostu przyjemne dla oka. Projektanci na wybiegach operują głównie takimi schematami. Istnieją również suknie o znacznie ciemniejszym odcieniu i kolorze pudrowym- są to suknie lżejsze i bardziej romantyczne, nadające ton skromności, występują na nich ręcznie zdobione, haftowane pióra.

Całość podkreślana delikatnymi, subtelnymi rozporkami. W tym sezonie występuje również klasyczny model sukni ślubnej. Trendy trendami, ale często tradycja bierze górę i moda zdominowana jest trenami.
Moda ślubna | Suknie ślubne | Salon sukien ślubnych Anna Kara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *