Filmowanie z wykorzystaniem drona

samodzielne filmowanie dronem lub w wykonaniu fachowcow

Filmowanie ciekawych miejsc czy wydarzeń przy pomocy latającego urządzenia, jakim jest dron, to ciekawy pomysł na otrzymanie nieprzeciętnego i robiącego duże wrażenie na odbiorcach filmu. Drona możemy kupić, wynająć lub zlecić filmowanie dronem fachowcom.

Zakup porządnego drona wiążę się z większym wydatkiem. Wynajem drona będzie zdecydowanie tańszy. Jednak jest jeszcze trzecia opcja, która dla części z nas wydaje się najlepszym rozwiązaniem, a więc usługa filmowanie dronem. Otóż o ile w dwóch pierwszych przypadkach będziemy mieli możliwość dobrej zabawy i tworzenia filmów według własnego uznania, o tyle będą to filmy z pewnością gorszej jakości niż filmy tworzone przez specjalistów.

Oczywiście filmowanie dronem trochę kosztuje, ale nie jest to na tyle duży wydatek, by nie móc sobie na niego pozwolić w ważnych momentach, takich jak potrzeba nakręcenie filmu reklamowego – np. ujęcia z lotu ptaka prowadzonego hotelu, parku rozrywki czy stadniny koni oferujące jazdę konną. Zresztą po filmowanie dronem z roku na rok częściej sięgają także pary młode.
Filmowanie dronem w Krakowie zamówisz na: http://www.rentgrandfox.pl/dron/

Kraków to wspaniałe miejsce na filmowanie z lotu ptaka, a powód, jaki by nie był to z takiej perspektywy film będzie się prezentować niezwykle atrakcyjnie. Takie ujęcia warte są pieniędzy wydanych na wynajem, zakup czy usługę filmowane dronem. Trzeba tylko zdecydować czy bardziej zależy nam na perfekcji filmu czy niezwykle wciągającej zabawie. Podążanie latającą kamerą za najlepszymi ujęciami może całkowicie pochłonąć, a próba uchwycenia wszystkich wydarzeń może być świetnym wyzwaniem.

Inna rzecz, że nawet jak ineresuję nas samodzielne kręcenie filmów przy zastosowaniu drona, ale sami mamy w wydarzeniu uczestniczyć i nie będziemy mieć czasu operować dronem, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć filmowanie dronem, czyli usługę wynajmu drona wraz z operatorem tegoż drona, który zajmie się profesjonalnym nakręceniem filmu z wysokości.